Paslanmaz tesisatı

Paslanmaz çelik borular kâğıt, kimya, ilaç, boya, petro-kimya plastik gıda ve bunun gibi pek çok dalda uygulamanın yanı sıra içme suyu ve ısıtma tesisatlarına kullanılmaktadır. Avrupa'da kullanılan bu sistemlerin Türkiye’de uygulamaları tarafımızdan yapılmaktadır.

Son derece güvenilir bir sistem olmasının yanı sıra sıva üstü uygulamalarda görsel güzellik kaydedilmiştir. Paslanmaz boruların korozyona karşı dayanımı çok yüksektir. Yüksek ısılarda genleşme özelliği yok denecek kadar azdır. Dış ortamdan oksijen geçirmez. Anti bakteriyel özelliği sayesinde hiçbir şekilde bakteri üretmez. Sürtünme katsayısı oldukça düşüktür. Sağlamdır ve dış etkilerden etkilenemez. Bu sebeplerden dolayı son derece sıhhi bir malzemedir. Flex halinde olanları özellikle güneş enerji uygulamalarında firmamıza hız ve güvenilirlik sağlamaktadır. Kullanılan malzemeler 10mm den 108mm ye kadar mevcuttur.

Bu uygulamalarda presleme tekniği kullanılarak boru ile fittings birleşim yerine 5 ton basınç uygulanır. Paslanmaz fitting içinde olan o-ring sıkıştırılır ve mükemmel sızdırmazlık sağlanır.

Gerek proses gerek ise tesisat kapsamında referans listemizde listelenen ve daha da fazlası tecrübelerimizle titiz , düzenli ve disiplinli projelerle müşteri memnuniyeti hedef alınmaktadır.
Copyright © 2016 | Batuoğulları