KURUMSAL

BATUOĞULLARI ENDÜSRİYEL MEK. TES. 2011 yılında kurulmuş olup faaliyetine 2017 yılından itibaren BATUOĞULLARI ENDÜSRİYEL MEK. TES. MAK. MÜH. İNŞ. SAN VE TİC LTD ŞTİ. olarak devam etmektedir . Müşteri memnuni̇yeti̇ni̇ ön planda tutup bunu kendi̇ne felsefe edi̇nmi̇ştir. Her projeye ayni hassasi̇yetle yaklaşmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Müşteri isteklerinin tam ve net olarak anlaşılıp, istenen zamanda ve istenen kalitede karşılanması sırasında yasa ve yönetmeliklere uyarak, gerekli kaynakları israf etmeden, planlı olarak kullanmak, sürekli iyileştirmelerle müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak BATUOĞULLARI ENDÜSRİYEL MEK. TES. MAK. MÜH. İNŞ. SAN VE TİC LTD ŞTİ.’in kalıcı ve konusunda aranan bir marka olmasını sağlamak.

Çalışanların, gelişen ve değişen teknolojik yeniliklere uyum sağlayabilmesi için beceri ve bilgilerini arttırmak, ekip ruhunun pekiştirilerek pozitif düşünen ve hareket eden, esnek, dinamik, mutlu bir ekip olması için eğitimler düzenlemek ve bu eğitimlerin sürekliliğini sağlamak,

Ulusal ve uluslararası İş sağlığı ve iş güvenliği standartların, ilgili yasa ve yönetmeliklerin ödünsüz uygulanması ile sıfır iş kazasını hedeflemek ve bu hedefi yakalamak için çalışanları sürekli eğiterek,bilinçli,sağlıklı, güvenli iş yapmalarını sağlamak,

Gerçekleştirilen işin doğasında var olan ve diğer ISG risklerini de sürekli iyileştirmelerle;
Çalışanlara güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlamak
İş kazaları ve meslek hastalıklarının oluşumunu engellemek.
Çevre ile ilgili ulusal ve uluslararası standartlara uygun çalışmayı sağlamak,
Tüm çalışanlarda "KALİTE"nin yaşam biçimi olarak benimsenmesini sağlamak.

İSG POLİTİKAMIZ
BATUOĞULLARI ENDÜSRİYEL MEK. TES. MAK. MÜH. İNŞ. SAN VE TİC LTD ŞTİ. , faaliyetlerini sürdürürken TS ISO 45001-2018 standart’ına uygun İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini oluşturup uygulamak ile çalışanlarının sağlıklı, güvenli iş yapmalarını sağlayarak, güvensiz iş yapılmasından kaynaklanacak iş ve zaman kayıplarını önleyerek, müşterilerine zamanında ve istenen kalitede teslim etmekle müşteri ve çalışan memnuniyetin en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır. Ayrıca, güvenlikli çalışma ve zamanında iş teslimlerini her geçen gün daha üst seviyelere taşımak amacıyla, sürekli iyileştirmeleri uygulamayı işletme felsefesi olarak kabul etmiştir.

BATUOĞULLARI ENDÜSRİYEL MEK. TES. MAK. MÜH. İNŞ. SAN VE TİC LTD ŞTİ., İş Sağlığı Güvenliği(ISG) Yönetim Sistemini TS ISO 45001-2018  Standart’ı gerek ve şartlarına uygun olarak kurmuş ve uygulamaktadır.

Copyright © 2016 | Batuoğulları